Spożywczy wrogowie erekcji

Co wpływa na problemy z erekcją?

Dane na temat problemów z potencją są alarmujące, coraz częściej niezadowoleni z życia seksualnego są młodzi mężczyźni. Lekarze zaznaczają, że największy wpływ na sypialniane niedomagania ma niewłaściwa dieta, niewystarczająca ilość ruchu w ciągu dnia oraz siedzący tryb życia. Jest w tym wiele prawdy, żyjemy w stresujących czasach, nie mamy czasu na odpoczynek, bardzo często nie zwracamy uwagi na nasz jadłospis. Jeśli organizm nie otrzymuje optymalnej ilości kalorii – po pewnym czasie zaczynamy przybierać na wadze. A nadwaga i otyłość grożą problemami z potencją. To niepokojąca wiadomość, ale zawsze możemy wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o siebie. Zmiany są procesem długotrwałym, w tym czasie warto wspomagać się preparatami, które korzystnie wpływają na erekcję, jednym z nich jest Kamagra.

Wróg numer 1 – cukier

Cukier obecny jest w wielu produktach, spożywamy go w nadmiarze serwując sobie słodkie napoje gazowane, słodycze, fast foody oraz pszenne pieczywo. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że wypicie szklanki soku owocowego ma prawie tyle samo cukru co wypicie tej samej ilości coli. Cukier jest wszechobecny i przyczynia się do wielu problemów zdrowotnych. Przy nadmiernej podaży glukozy podnosi się jej poziom we krwi. Wpływa to negatywnie na poziom testosteronu. A jak wiadomo, testosteron jest odpowiedzialny za libido. Cukier daje chwilowy zastrzyk energii, ale jest to jedynie pozorna korzyść. Po pewnym czasie stajemy się ospali i zmęczeni, a nasz organizm domaga się jeszcze większej ilości cukru. Zmęczenie nie wpływa korzystnie na życie seksualne, obniża libido oraz sprawia, że chce nam się spać.

Wróg numer 2 – sól

O szkodliwości soli można pisać eseje. Najważniejszym jej zawinieniem jest podwyższanie ciśnienia. Wysokie ciśnienie sprawia, że krew z trudnością dostaje się do ciał jamistych w penisie. Aby pomóc sobie w erekcji jesteśmy zmuszeni sztucznie obniżać ciśnienie, zwykle wiąże się to z przyjmowaniem leków na receptę. Ograniczenie ilości spożywanej soli jest bardzo dobrym wyjściem i zaowocuje nie tylko w sypialni.

Z pozoru niewinna soja

Soja to roślina, która nie jest polecana mężczyznom, zwłaszcza gdy jest przetworzona. Mamy tutaj dwa czynniki, które mogą negatywnie wpływać na potencję. Jednym z nich jest bisfenol, który zauważany jest w produktach przetworzonych, z puszki. Drugim winowajcą są fitoestrogeny (genisteina oraz dadzeina). Te związki w organizmie człowieka zachowują się podobnie jak hormony żeńskie.

Pomoc z apteki

Równocześnie ze zmianą diety można wspomagać się skutecznym lekiem z apteki. Kamagra zawiera 100 mg sildenafilu, substancja czynna leku odpowiada za większe ukrwienie penisa. Powoduje lepszy przepływ krwi, blokuje również enzymy, które odpowiadają za hamowanie erekcji. Sugerowana dawka to jedna tabletka na godzinę przed planowanym stosunkiem, warto zaznaczyć wielu mężczyznom wystarcza połowa dawki.

Więcej informacji na https://www.aptekakamagra.pl/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *