3 najczęstsze przyczyny problemów z erekcją

Problemy z erekcją przyczyny. 3 najczęstsze przyczyny!

Zaburzenia erekcji i problemy z erekcją dają właściwie te same objawy, ich przyczyny są jednak czasami dla mężczyzn nieznane. Istnieje bardzo wiele czynników, które mogą wpłynąć na rozwinięcie się u mężczyzny mniej poważnych i poważniejszych zaburzeń erekcji. O tym poniżej!

Problemy z erekcją – przyczyny

  1. Bardzo często przyczyną zaburzeń erekcji jest złe nastawienie psychiczne mężczyzny. Czynniki psychologiczne dość często w ostatnim czasie przyczyniają się do powstawania problemów z erekcją. Często jest to wstyd, ale również strach, lęk przez zbliżeniem u młodszych, niedoświadczonych mężczyzn, czy wreszcie przewlekły stres i stany depresyjne u mężczyzn starszych.
  2. Naturalną przyczyną problemów z erekcją jest zbyt niski poziom testosteronu. Poziomy testosteronu spadają wraz ze wzrostem wieku mężczyzny.
  3. Stan zdrowia mężczyzny również może być przyczyną problemów z erekcją. Do chorób, które mogą wpływać na erekcję, zalicza się: miażdżycę, cukrzycę, choroby nerek, choroby serca, stwardnienie rozsiane, urazy rdzenia kręgowego, zaburzenia neurologiczne czy nadciśnienie tętnicze.

 

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *