Sprawdzony lek na grzybicę paznokci!

Sprawdzony lek na grzybicę paznokci! Krem propolisowy – zobacz!

Szukając sprawdzonych leków na grzybicę paznokci, nie sposób nie wspomnieć o kremie propolisowym. Warto wspomnieć, że produkuje i sprzedaje się, również leki propolisowo-aloesowe, które mogą być jednak nieco droższe. Tak samo skutecznie leczą jednak grzybicę paznokci.

 

Krem propolisowy na grzybicę paznokci

Oprócz leczenia grzybicy paznokci, krem propolisowy sprawdza się również w leczeniu opryszczki, zajadów, wyprysków alergicznych, trądziku, czy w przypadku pękania pięt i innych chorób skóry.

W przypadku występowania objawów grzybicy paznokci, krem powinno się stosować do trzech razy dziennie maksymalnie. Co bardzo ważne, jeśli wokół zmienionej skóry, powstały pewne ranki – kremu nie wolno stosować w tych miejscach. Skóra musi być zaleczona, nie może być na niej otwartych ran.

 

Lek na grzybicę paznokci: inne rodzaje

Sprawdzony lek na grzybicę paznokci to również terbinafina, która jest najbardziej skutecznym lekiem w przypadku zakażenia dermatofitami. Dobrym lekiem na grzybicę paznokci jest również itrakonazol, który działa za to przeciwko drożdżakom – kuracja tym lekiem powinna trwać około trzech tygodni.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *