Jakie wybrać zioła na potencję?

Bardzo pomocne zioła na potencję

Zioła na potencję naprawdę mogą być bardzo pomocne w leczeniu zaburzeń. Chodzi jednak o choroby, które nie mają poważnych ogólnorozwojowych chorób. Ziołowe tabletki na potencję stanowić mogą uzupełnienie terapii tradycyjnej w erekcyjnych zaburzeniach. Zioła w zasadzie od wieków wykorzystywane były przez naturalną medycynę do podnoszenia seksualnej sprawności oraz także płodności. W wielu znanych kulturach zioła uznawane są do dziś za naprawdę bardzo popularne i znane afrodyzjaki. Tymczasem wyłącznie nieliczne ziołowe preparaty doczekały się badań naukowych bardzo poważnych, które potwierdziły wyłącznie ich skuteczność. Właśnie dlatego zioła dla mężczyzn na potencję stanowić mogą uzupełnienie terapii seksualnych zaburzeń. Zanim jednak sięgniemy po zioła, to warto na ich temat poznać opinie lekarza, ponieważ ziołowe nie oznacza w ogóle bezpieczne. Niektóre z preparatów niekorzystnie mogą wpływać na organizm nasz. A jakie zioła konkretnie na potencją warto w ogóle rozważyć?

Przede wszystkim żeń-szeń

W roku 1997 naukowcy odkryli, że żeń-szeń zwiększa znacznie syntezę tlenku azotu. Jest on niezbędny w samym procesie erekcji. Wspomaga także rozkurcz krwionośnych naczyń w jamistych ciałach prącia, co powoduje napływ zwiększony napływ do penisa krwi. Substancjami najcenniejszymi, które są zawarte w tejże roślinie znacznie poprawiają potencję to ginsenozydy.

MACA – zioła na potencję

Maca znana już była jakieś dwa tysiące lat temu. Stosowana była do wspomagania płodności. Rośnie w Andach wysokich i jest rośliną uprawianą najwyżej. Jest ona bardzo bogata w witaminy z grupy B, witaminę C, cynk, żelazo, selen, aminokwasy, miedź, mangan czy też inne odżywcze składniki. Dzięki składnikom swoim, w tym argininie naturalnej maca potrafi podobno:

 • zwiększyć samą ruchliwość plemników,
 • zwiększyć liczbę plemników podczas ejakulacji,
 • zwiększyć zaburzenia erekcji,
 • zwiększyć libido,
 • regulować hormonalną gospodarkę,
 • spowolnić procesy się starzenia,
 • poprawić witalność oraz sprawność,
 • zmniejszyć objawy depresji.

Palma sabałowa

Palma sabałowa stosowana była do leczenia zaburzeń przy oddawaniu moczu. Zgodnie z tradycyjną medycyną, sabałowa palma ma bardzo silne pobudzające właściwości, ponieważ podnosi sam poziom testosteronu w krwi. Palma może korzystnie wpływać na obniżenie tak zwanego złego cholesterolu. Wspomaga układ krążenia. Preparaty te działają przy dnie moczanowej, reumatyzmie, zapalnych stanach, trądziku androgennym, schorzeniach autoimmunologicznych. Swoje jakże niezwykłe właściwości palma ta zawdzięcza chemicznym składnikom.

Damiana pustynna oraz miłorząb…

Rozpocznijmy od damiany pustynnej. Jest to roślina egzotyczna. Używana ona była przez Majów starożytnych. Dzisiaj jest stosowana w terapii naturalnej leczenia bezpłodności oraz impotencji. Damiana także zwiększa ukrwienie płciowych narządów, reguluje hormonalną gospodarkę. Między innymi dlatego sięgają chętnie po preparaty tejże rośliny osoby z popędami płciowymi oraz z zaburzeniami erekcyjnymi. Palma dodatkowo działa rozluźniająco, przeciwdepresyjnie łagodzi lękowe stany oraz także wspomaga pracę nerwowego układu. Miłorząb z kolei jest rośliną chińską. Jest ona bogata we flawonoidy. Wspomagają one płciowy popęd. Wyciąg z miłorzęby znacznie zwiększa dostępność tlenku azotu, a więc wzmaga przepływ krwi bezpośrednio do płciowych narządów oraz rozluźnić pozwala naczynia gładkich mięśnie. Zwiększa to szansę na dużo szybsze osiągnięcie wzwodu.

Lukrecja oraz Yohimbina

Korze lukrecji jest genialny. Zawiera naprawdę całą masę witamin. Chodzi dokładnie o witaminę E, witaminy z grupy B, biotynę, minerałów oraz  o lecytynę. Te substancje korzystnie wpływają na wszelkie procesy, które są związane z przemianą naszej materii. Lukrecja znacznie pomaga eliminować nerwicę, stres oraz także zwiększa naszą ochotę na seks. Yohimbina jest z kolei drzewem afrykańskim, z której się wykorzystuje korę w produkcji preparatów naturalnych na zaburzenia erekcyjne. Ekstrakty z kory bogate są w alkaloid. Jest on przepisywany jako lek na receptę oraz używany do leczenia erekcyjnych dysfunkcji u osobników płci męskiej. Yohimbina przydatna jest także w leczeniu erekcyjnych zaburzeń o psychicznym podłoży. Preparaty jednak trzeba stosować z rozwagą, ponieważ prowadzić mogą do wielu ubocznych skutków w tym także do:

 • uderzeń gorąca,
 • przyspieszenie czynności serca,
 • zaburzeń czynności nerek,
 • wzrostu tętniczego ciśnienia krwi,
 • zawrotów głowy.

 A co gdy zioła nie pomogą?

Gdy nie pomogą nam zioła, to powinniśmy jak najbardziej pokusić się o leczenie farmaceutyczne. Najczęściej mężczyźni stawiają na lek Kamagra. Kiedyś mieliśmy do czynienia tylko i wyłącznie z Viagrą. To ona była najpopularniejszym lekiem na potencję. Do tego był to pierwszy lek na potencję. Kamagra jest o tyle genialna, że jest naprawdę bardzo tania, a do tego dochodzi także to, że daje bardzo satysfakcjonujące efekty. Przekonajmy się na własnej skórze jak działa Kamagra.

Więcej informacji na https://www.aptekakamagra.pl/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *