Biała Perła opinie po zastosowaniu preparatu

Idealnie białe zęby to marzenie wielu osób. By się spełniło, skorzystać można z wielu sposobów, mniej lub bardziej skutecznych. Czasami wystarczy prosty zabieg usunięcia kamienia nazębnego, by uzyskać znaczną poprawę.

Co jest odpowiedzialne za barwę zębów?

Naturalnie kolor zębów waha się od bieli po żółtobrunatną barwę. W niektórych przypadkach nawet poszczególne zęby mogą różnić się kolorem. Co jest odpowiedzialne za barwę zębów? Przede wszystkim geny. To one decydują o ich składzie, kolorze oraz grubości. Duże znaczenie ma także czas. Wraz z wiekiem szkliwo może się ścierać, a gdy jego warstwa jest cienka, to prześwituje spod spodu ciemniejsza tkanka zębiny.

Spore znaczenie ma także dieta. Szkodliwe działanie na barwę zębów mają barwniki oraz złe nawyki takie jak palenie papierosów czy picie kawy. Nawet niektóre antybiotyki mogą pogarszać ich stan.

Ciemne zęby mogą być powodem dyskomfortu, ale obecnie można je wybielić na wiele sposobów. Przykładem jest, chociażby usuwanie kamienia nazębnego, stosowanie specjalnych lakierów czy past wybielających takich jak Biała perła Opinie o tych wszystkich metodach można znaleźć na licznych stronach internetowych.

Sposoby na wybielanie zębów

W wielu przypadkach, by wybielić zęby, wystarczy przeprowadzić zabieg usuwania kamienia nazębnego. Taki proces przeprowadzany jest w gabinecie stomatologicznym i wykonywany jest na kilka sposobów: mechaniczny, ultradźwiękami lub za pomocą piaskowania. Koszt takiego zabiegu może wynosić od 100 do 140 złotych.

Kolejną metodą są żele. Dzięki nim można rozjaśnić zęby od 2 do 4 tonów. Zabieg przeprowadzany jest w warunkach domowych. Pożądany efekt uzyskuje się po czasie od 2 do 3 tygodni. Przykładem takiego środka jest Biała perła Opinie na temat tego produktu można znaleźć na stronie producenta lub na licznych portalach internetowych.

biała perła opinie
foto: znamlek.pl

Prostym sposobem na wybielenie zębów są także wybielające pasty. Dzięki nim można rozjaśnić zęby o 1 lub 2 tony. W ich skład wchodzą specjalne enzymy i mikrogranulki, które usuwają osad oraz rozpuszczają błonkę, która wiąże płytkę nazębną ze szkliwem. Takich past nie należy stosować dłużej niż przez dwa miesiące, ponieważ mogą one uszkodzić szkliwo.

Dosyć szybką i skuteczną metodą na wybielenie zębów jest skorzystanie ze specjalnych lamp. Taki zabieg wykonywany jest przez dentystę. Trwa on zazwyczaj godzinę i dzięki niemu można rozjaśnić zęby nawet o więcej niż 5 tonów.

Dobranie odpowiedniej metody zależy od tego, jakich efektów oczekujemy. Zawsze warto zasięgnąć specjalnej porady u dentysty czy to przed zastosowaniem past, pasków czy żeli takich jak Biała perła Opinie innych osób, które już z nich skorzystały, mogą być równie pomocne.

A Wy jakie metody stosujecie aby skutecznie wybielić swoje zęby? Podzielcie się swoimi praktykami w komentarzu.

A na koniec bonus.

Biała perła opinie użytkowników jakie znalazłam w necie 🙂

Autor: andżela
biała perła jutro impreza cena dość przystępna, dlatego zdecydowałam się wypróbować, działanie minimalne, ale jakieś jest
Autor: Dominika, 22
Kupiłam ten zestaw biała perła i efekty oceniam średnio, ponieważ zęby pojaśniały, ale na chwilę, trzeba często powtarzać kuracje a taka cena raczej nie zachęca.
Autor: Ulka, 32
Zestaw biała perła jutro impreza kupiłam allegro z ciekawości, no i cena nie jest tak oszałamiajaca jak inne produkty tej serii, zastosowanie tego żelu minimalnie zmieniło odcień, ale naprawde minimalnie.

Jeden komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *